Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógymód fülfájás ellen?

Karcsy1993 kérdése:

Gyógymód fülfájás ellen?

Figyelt kérdés

Lassan 15 órája nem hallok a bal fülemre,reggelre elkezdett valami váladék kifolyni belőle ! Fontos tudnivaló,hogy szombat óta náthás vagyok és köhögök,néha lázam/hőemelkedésem is van!

Valami gyógymódot tudnátok ajánlani?



2013. aug. 22. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én elmennék orvoshoz..
2013. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Óránként egyszer melegíts rá sót (én egy zokniban szoktam a mikróban) Egy sállal kösd rá a füledre (így nem kell tartogatni) amíg ki nem hűl (kb. 10-15 perc) A sállal egész nap legyen bekötve a füled, akár holnap-holnapután is, amíg érzed, hogy fájdogál. Én sokszor éjszaka is bekötöm mert nagyon fülfájós vagyok, és ilyenkor nyitott ablaknál könnyen megfázik. Próbáld ki, remélem használ!

Én is azt vallom, hogy nem kell egyből orvoshoz menni, először a természetes gyógymódokkal kell megpróbálni megoldani a problémát.

Jobbulást!

2013. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. aug. 22. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha folyik akkor fülgyulladás lesz..
2013. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!