Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni megfázás...

Mit lehet tenni megfázás okozta fülfájás ellen?

Figyelt kérdés
Megfáztam pár napja,és ugyan már kifelé tartok a betegségből, tegnap bedugult, és elkezdett néha kicsit fájni a bal fülem. Mit lehet ez ellen tenni? kb. egy órája csepegtettem bele aloeverát, de nem történt semmi, csak még jobban bedugult. Előre is köszönöm a segítséget.
2012. márc. 7. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Melegíteni lehet, de ha nem múlik el, akkor orvos!
2012. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is doki...

Valószínűleg fülgyulladásod van, amire antibiotikumot fog adni. Addig pedig cataflam a legjobb rá és melegítés (zokniba só és a fülhöz rögzíteni egy sapkával).

(kb 3 hete járunk a kisfiammal a fülészetre ugyanezzel)

2012. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen ismerő, hogy ráhúzódott a nátha a füledre. meleg sópárna, infralámpa használat, hátha jobb lesz tőle 1-2 nap után. nekünk otosporin cseppeket írtak fel, utánna meg mometason-t, garasone-t. hát egyiktől sem lett tökéletes. ahágy orvos van, mind mást ír föl.
2013. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!