Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja hasmenésem van. Mitől...

3 napja hasmenésem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 napja hasi görcsök gyötörtek de annyira, hogy azt s tudtam hogy ,hogy öljem meg magam. Másnap (tegnap) nem fájt a hasam de még mindig ment a hasam. Ma is. Más tünetem nincs, jólé eszek, jól vagyok, ki is mozdulnék, ha nem menne a hasam. Mit csináljak?

15/L



2013. aug. 22. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kalici lehet, főleg ha a Balaton fele laksz.
2013. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valamilyen bakteriális fertőzés (lehet, valami olyasmit ettél, ami nem volt túl jó).

Diétázz, vetess a szüleiddel Bolus adstringenst, esetleg valamilyen rehidráló port (pl Normolyt), igyál sokat és pihenj. Szerintem el fog múlni, általában a 4-5. napra már nem szokott probléma lenni. Örülök, hogy jól eszel, de most tényleg diétás kaját egyél, és inkább többször kevesebbet.

Ha viszont nem javulsz, vagy megint nagyon rosszul érzed magad, akkor nem ártana orvoshoz menni, hogy megvizsgáljon.

2013. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)
2013. aug. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!