Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol van urológia magánrendelés...

Hol van urológia magánrendelés 15000 alatt? (BP. )

Figyelt kérdés
A MOM parkban van egy, de 15000 egy egyszerű vizit. Vagy még örüljek, hogy csak ennyi? Budapesten érdekelne, esetleg olyan helyek mint pl érd, b.örs... De inkább bp. Az is érdekes lehet h kinek volt és hol, jó tapasztalata, jó, figyelmes, orvos, aki nagyon jó szakembernek tűnt???...

2013. aug. 23. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Riesz Péter

[link]

2013. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez most ilyen promóciós válasz volt, vagy voltál páciense?
2013. aug. 24. 02:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam a betege, de ismerem őt. Két ismerősöm pedig a páciense, és mindketten nagyon meg vannak vele elégedve, az egyikük már két éve járt számtalan urológusnál, mire eljutott ide, és itt végre kiderült, hogy mi a problémája.

Ha jól tudom, az alapvizsgálat 15e alatt van - de inkább kérdezz rá -, és a többi kritériumodnak is megfelel. Ezért írtam őt :)

2013. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!