Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti hova mennétek? SzTK-s...

Ti hova mennétek? SzTK-s urológia, vagy magánrendelés? Előny? Hátrány? Tapasztalatok? Írjatok! Magánrendelés mennyire drága?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
magánrendelés min 5000 attól függ h mi a baj...szűrés lesz vagy vmi baj van?
2012. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én SzTK-ba mentem és nagyon alaposan megvizsgáltak, volt bakterológiai vizsgálat, mindez ingyen.
2012. nov. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
SzTK-ba egyszer mentem és borzalmas volt! Az orvos lekezelő volt, bunkó és unott (megértem, én is szar kedvű lennék ha nem fizetnék meg a munkámat) két percet töltöttem bent. Ebben a két percben levetkőztem, elmondtam a panaszomat, megvizsgált, elmondta mi a bajom, felírt egy receptet, és felöltöztem. EZT MIND 2 percben! Röhej volt az egész! Megalázó. Semmibe vettek. Soha többé nem mennék kórházba. Csakis magánrendelésre. Nem sajnálom többet rá az a pár ezer forintot. Mert párezer forintért emberszámba vesznek, az SZTK-ba -ahol ingyen "megvizsgálnak"- ne is számíts erre!
2012. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, miről van szó.

Ha sürgős dolog, akkor magánrendelésre, mint ahogy most is teszem, ugyanis bőrgyógyászatra kell mennem. Az SZTK-s rendelésen több, mint 1 hónap múlva kapnék csak időpontot és ott nincs sürgős ellátás, a bőrgyógyászhoz meg azonnal. És köszönöm, ezzel a problémával, ami van, nem fogok 5-6 hetet várni. És igen, baromi drága, ahová én megyek, ott 6000 Ft egy rendelés, de ha kivárnám az időpontot, akkor annyira elfajulnának a dolgok, hogy lehet 6000-ből meg sem úsznám. A következményekről, szövődményekről nem is beszélve.

Szóval az SZTK-s rendelésnek az előnye, hogy nem kell érte fizetni, az ellátás vagy alapos lesz vagy nem és lehet heteket, de van olyan, hogy hónapokat kell várni az időpontra.

A magánrendelés drága, de szinte azonnal fogadnak és biztos, hogy alaposak.

2012. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
SZTK-ban sokkal több a bunkó, flegma, lekezelő orvos, sokkal felületesebben vizsgálnak meg...
2012. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ki tudod fizetni akkor midenféle képpen magán. 5000 alatt sztem nincs már magánrendelés. Én voltam már 12ezresen is (jó mondjuk az egyetemi prof volt és nem urulógus).


De ha ismered a dokit akihez mész SZTK-ba és tudod, hogy normális, rendes akkor mehedsz oda is. (Bár van olyan is aki sztkban egy tapló, de ha zsebbe jön a lóvé akkor olyan nyájas, hogy rá se lehet ismerni.)

2012. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt SZTK ban arra megy ki a "játék",hogy a magánrendelőjébe keresd fel azt az orvost,aki az SZTk ban

rendel .Magánban aztán tudnak nyájasak lenni,bár a tudásuk

ezzel nem lesz több .Akinek nem sürgős,és van türelme kivárni egy vizsgálatot,az válassza az SZTK -t.Egy szemüveg cserét lehet tervezni.Bejelenkezek májusban ,és

Nov. hónapra már kapok is időpontot .Biztonságom érdekeben ezen időszakra beszerzek egy fehér botot.

Nem a betegeken kellene megtorolni,ha kevesellik a bérüket .Ha nem lennének betegek,ők sem kellenének .

2012. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen én is azt tapasztaltam hogy sztk-ban elég lekezelőek az orvosok.
2012. nov. 20. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem az önkormányzatival semmi bajom, teljesen normálisak ott az orvosok, csak pozitív tapasztalatom volt eddig. de ez intézmény és orvosfüggő
2012. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!