Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Három napja fáj a torkom és...

Három napja fáj a torkom és nem tudok nyelni. Tegnap elmentem a dokihoz és azt mondta hogy torok és mandulagyulladásom van. Valami segítség?

Figyelt kérdés

Azóta szedek antibiotikumot és köptetőt de nem igazán használ, sőt. Mit tehetnék hogy elmúljon? Enni sem bírok mert kínszenvedés.

És a mandulám mögött ilyen sárgás-fehéres gumóra lettem figyelmes.Ez normális? A doki azt mondta hogy csak "hólyagocska" de nem múlik el. Köszi a válaszokat :)



2013. aug. 24. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem hat ilyen gyorsan, majd pár nap múlva szépen leviszi a gyulladást, mellette még gargalizálj langyos sós vízzel, vagy Phlogosollal, esetleg vegyél ilyen fájdalomcsillapítós torokszopogató tablettát.
2013. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A doki nem segített? Legalább azt várd ki, hogy hasson a gyógyszer..
2013. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kívánom senkinek ezt a dolgot.Kemény 2 hét kellett mire kezdtem jobban lenni :D Lehet gyenge volt az immunrendszerem vagy nemtudom.
2013. szept. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!