Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek torok, és mandulagy...

Mit tegyek torok, és mandulagyulladásom van?

Figyelt kérdés
Nagyon sok antibiotikumot szedtem rá,nem használ semmit.Már ott tartok,hogy orvosi zsályával öblögetek.Nem akarom kivetetni a mandulámat.
2011. szept. 28. 11:56
 1/2 anonim válasza:
73%
gyerekortól egészen 20 éves koromig folyamatosan begyulladt,15 éves koromba azt mondta az orvos kikell venni,mert dió nagyságu,kaptam rá maripent,sumetrolint,de nem hatott,aztán egyszer kaptam egy eric nevü kapszulát az hatott,de ami érdekes 20 éves korom óta nem fáj egyátalán most vagyok 47. amugy se láttam azota orvost,pedig nem élek egészségesen és még dohányzom is,az immunrendszerem lehet erős talán
2011. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Nagyon sokszor voltam már orvosnál,nagyon sok fajta gyógyszert szedtem,de semmi változás.Már arra gyanakodok,hogy a munkahelyemen száraz a levegő és attól lehet mindez!Akkor mitől lázasodóm?A véreredményem jó,étvágyam van.Nem értem!
2011. szept. 29. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!