Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánik rohamot hogyan lehet...

Pánik rohamot hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
A kutyáktól félek leginkább és ha meglátok egyet a közelemben akkor rám jön a pánikroham.(nehezen kapok levegot remegek zsibbad a szám sírok) pár éve egy kóbor kutyával 'találkoztunk' akkor 2órán keresztül nem tudtam megszólalni asírástól és remegtem azóta ha kutya van körülöttem hasonló dolog történik. Mit tehetnénk hogy ettől valahogyan megszabaduljak?17L

2013. aug. 24. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mar eleg durva szerintem. Ezt egyedul nem hinnem, hogy tudod kezelni, viszont legyozheted ezt a felelmed, de csak pszichologus segitsegevel!
2013. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyukám is ezt mondta de félek pszhiologushoz menni://
2013. aug. 24. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért a kutyáktól? Szerintem ez a legfontosabb kérdés, mert ha velük volt valami rossz élményed, az elég könnyen kezelhető. Persze pszichológussal. Félni nem kell tőle, nem harap. :) Csak beszélgetni fogtok sok mindenről, meghallgat, tanácsokat ad és segít, hogy megtanuld kezelni a helyzetet. :)
2013. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakemberre van szükséged. Gondold meg, most is eléggé szenvedsz, ettől csak jobb lehet, ha elkezded. Menj terápiára egy pszichológushoz, de a pszichiátereket nagy ívben kerüld el, hülyére gyógyszereznek.
2013. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat ezt nem tudjuk mitől van vagy attól amit leírtam a kérdésben mert azóta jönnek rám ezek a rohamok...de már kiskorom óta félek mióta egy kutya játékból fellökött.
2013. aug. 25. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!