Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy LISZTÉRZÉKENY kb. mennyi...

Egy LISZTÉRZÉKENY kb. mennyi pénzt költ havonta kajára?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy személyről van szó. Ki mennyit költ?
2013. aug. 25. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
HA jól csinálod, nem több, mint a "normál". Szervezés kérdése. Én paleolit étrenden vagyok, ez sokkal szigorúbb... Semmilyen gabonafélét, tejterméket nem eszem, se hüvelyeseket, se cukrot, se burgonyát. Megvagyok, semmi gond.
2013. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hogy lenne "nem több" ha a gluténmentes termékek minimum 3x annyiba kerülnek mint a normál?


(Én egyébként kifejezetten sovány vagyok nem ehetek fogyókúrás kaját, rengetek kalóriát kell bevinnem.

Az utcán pedig szinte semmit sem tudok enni hasábburgonyán kívül, szóval jó nagy hülyeséget beszél kedves első válaszoló.)

2013. aug. 25. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy szervezés kérdése. Nem a gyártók által rád tukmált "GLUTÉNMENTES" termékeket kell enned, hanem eleve olyan normális kaját kell enned, amiben eredendően nincs glutén. Rengeteg ilyen van, és lazán fedezhető velük bármilyen nagy kalóriaszükséglet.
2013. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Például milyen ételek (amik hízlalnak) ?

Egyébként nem veszek sok ilyen terméket mivel undorító az ízük, állaguk és nagyon drágák. Csak a lisztet (ételekhez, süteményhez, palacsintához, rántott húshoz, galuskához stb.), tésztát (ami viszonylag ehető) és kenyeret ami undorító akármelyiket veszem de mostanában fedeztem fel a spar gluténmentes termékei közt egy viszonylag elég jót amiben sok minden van nem csak egy féle liszt (ez egyébként 1000ft/fél kiló)

2013. aug. 25. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, drasztikusan át kell alakítani a szemléleted. Ne a régi, megszokott ízű és állagú kajákhoz ragaszkodj, ne ezeket keresd a gluténmentes verziókban.


Húsok, zöldségek, kisebb mennyiségben gyümölcsök, jó minőségű zsírok (pl. kókuszzsír), kevés szénhidrát és abból is a lassú felszívódású fajta jelentik a megoldást.

2013. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos én imádok enni.

Ha megehetnék egy hamburgert ami tocsok a zsírban és a szószban nekem az olyan lenne mint.. mint egy herkásnak belőnie magát de komyolan. Volt is már olyan hogy nem bírtam ezt a diétát és megint bőgtem, akkor rendeltem egy pizzát és megettem mindet. Én nem tudnék íly módon egészségesen enni amit te írsz. Főleg hogy egyfolytában sajnálom magam a gebeségem miatt és folyton csak anni akarok minél hízlalóbb kajákat. Meg amúgyis kaja mániás vagyok nem tudnék nem gondolni az ilyet ételekre. Sokszor sírok ha nem ehetek "finomat" mert lisztérzékeny vagyok. De még mindig nem értem hogy amit te mondasz az miért hízlalna.

2013. aug. 25. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd össze a kedvenceidet, ehhez hasonlók kellenek az új rendszerben is. Sok lisztérzékeny otthon süti a kenyeret és a süteményeket rizs- vagy kukoricalisztből. Nézd meg, hogy hogy tudod elkészíteni a kedvenceidet, a többi ételt lecserélheted. Bár nem biztos, hogy napi szinten eheted így a kedvenceidet.
2013. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Facebookot használsz? Van egy jó csoport, gluténmentes konyha és lisztérzékeny hétköznapok a neve. Csatlakozz!!!

Nem kell készen venni a kenyeret meg egyéb péksüteményeket, mindjárt ki lehet hozni normális áron. Én is sütök pizzát is, gm-et, senki meg nem mondaná, hogy nem rendes pizza :)

2013. aug. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy pajzsmirigy vizsgálatra.Ha meg nagyon hízni akarsz akkor mozogj és szedhetsz tömegnövelőt is.Egy adag egy étkezésre lebontva nem drágább mint egy menü a kínaiban és azokban sincs semmilyen glutén laktóz meg egyéb anyag ami allergén lehet.
2013. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!