Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valakinek ötlete, hogy...

Van valakinek ötlete, hogy egy lisztérzékeny diák mit vigyen a suliba?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Otthoni főtt kaját, ha nincs megoldott hűtős lehetőség, akkor lehet kapni mindenféle gluténmentes péksütit, kenyeret, felvágottat is találsz hozzá. Akár előrecsomagolt cuccok is vannak, vagy magad sütöd otthon azt is meg lehet oldani.

Ha jobb az anyagi helyzeted akkor csoki, keksz, nápolyi féleségek, de sajna ezek elég drágák. Nagy kiszerelésű fagyasztott péksüti az olcsó és finom is. :)

2013. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint a paleósok.

Zöldségeket, húsokat. Gyümölcsöket.. olajos magokat.

2013. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

én lisztérzékeny vagyok és nem régen fedeztem fel a spar gluténmentes termékei közt a kenyeret. azt kell, hogy mondjam eddig a legjobb amit vettem!

hatalmas előnye hogy egyenként be van csomagolva 2-2 szelet kenyér, így nem kell folyton kidobálni a megszáradt kenyeret amit nem eszik meg az ember mert oylan rossz az íze (én így voltam vele). nem olcsó, 1000ft/500g de nagyon jók az összetevői, sok féle liszt van benne és a csomag egyik fele lenmagos a másik napraforgó tehát nem egy tápanyagtalan sz.r mint a többi.

2013. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én nekem 'szerencsére' gonosz osztálytársaim voltak kiskoromban, így azóta ilyen lelki akármim lett, hogy utálok mások előtt enni, én megszoktam, hogy reggel eszek olyan fél 7 fele, majd amikor 3 fele megjövök suliból akkor ebédelek... este 7 körül meg vacsi.


Remélem neked nem lesz dolgod olyanokkal akik megutáltatják veled a gondolatod, hogy a 'fura' kajádat vidd magaddal.

2014. febr. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!