Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Xanaxal könnyebben túl tehetem...

Xanaxal könnyebben túl tehetem magam egy szakításon?

Figyelt kérdés
A barátnőm 4 év után dobot ki egyik napról a másikra, azóta nem tudok semmire koncentrálni csak ő jár a fejemben egész nap.Aludni is nehezen tudok, felejteni szeretnék de legalábbis nem ilyen depressziós kétségbe esett lenni . segíthet ez a gyógyszer ha mondjuk este beveszek egy felet jobban alszok majd tőle kevésbé fogok kattogni ?

2013. aug. 28. 23:22
 1/8 sativus ***** válasza:
meg ne próbáld te gyökér ! Aztán meg rászoksz és xanax nélkül élni se tudsz
2013. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz..... hetente pár alkalommal ha bekapsz 1-2 szemet az segíthet, de csak időleg !!

Mert hogy ez nem segít túllépni a szakításon, azt neked kell megtenned, amire nincs gyógyszer :)

De ha én is magam alatt vagyok és összejönnek a dolgok, a Xanax segít kicsit :D

2013. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy most nagyon rossz neked.


Inkább igyál citomfű teát annak is van nyugtatò hatása és segít az alvásban.

Semmiféleképpen ne gyògyszerezz.


Csinálj olyan dolgokat amit eddig nem,ismerkedj,menj szòrakozni!


Kitartás!

2013. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hangyafaroknyi indokkal ne kezd el szedni. Ne legyél hülye. Mert ha rászoksz aztán majd le kell állni és jönnek az elvonási tünetek akkor megtudod ,hogy mire kellett volna ezt szedni.
2013. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szedd be, inkább hallgass zenét, vagy olvass, az nem oldja meg a felejtést, vagy alvás elõtt igyál kamillateát vagy langyos tejet.
2013. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
El ne kezd szedni. A gyógyszerek csak a tüneteket kezelik, nem pedig az azt kiváltó okot. Lehet, hogy jobban érzed magad, de ez nem fogja megszüntetni azt amit érzel. Menj el inni a barátaiddal, sportolj, bulizz, tulajdonképpen bármit, csak foglald le magad.
2013. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 E2010 ***** válasza:
Nem teszed túl magad könnyebben rajta ! Ellenkezőleg !!! Még rosszabb lesz , mert az egész életedet teszed tönkre ezzel a gyógyszerrel és ha egyszer mondjuk el akarod majd dobni akkor egy lelki nyomorék lesz belőled !!! Remélem jó tanácsot adtam és légyszíves ha félted az életed de nagyon akkor inkább ne kezd el szedni a xanaxot !!!Hidd el nem akármiért írom, tapasztalatom van benne sajnos !!!
2013. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 E2010 ***** válasza:
Az meg természetes szerintem hogy a volt barátnődre gondolsz egész nap ! Nekem is volt egy 5éves kapcsolatom , szakítottunk aztán egy évig aludni sem bírtam , meg esténként sírva keltem fel ! Nos az idő mindent begyógyít!Kösd le magad valami olyannal ami lefoglalja a figyelmed, pl : természet , biciklizés, netezés, stb.. Nekem ez bevált !Aztán a semmiből jött egy másik!És nem a xanax segített hidd el , az csak ront még jobban mindenen! Majd tudod mikor fogsz kattogni? Majd akkor ha függő leszel tőle, na ne félj !!!Majd olyan meg vonási tüneteid lesznek hogy össze fogod magad ... sz...ni !Aztán már egyenértékű ember sem leszel soha az életedben nyugtatók nélkül, egy lelki roncs leszel!Légyszi ne nyúlj soha a xanaxhoz !!! Szia üdv légy jó !
2013. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!