Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek, hogy könnyebben...

Mit tehetek, hogy könnyebben átvészeljem a nyarat?

Figyelt kérdés

Sosem bírtam a meleget. Folyton fáj a fejem, gyakran szédülök, kedvtelen vagyok, nem tudom csillapítani a szomjamat stb. Az elmúlt nyarakon folyton vízzel spricceltem magam, mindenhova a spriccelőmmel mentem, egész nap iszok. Tudok még tenni valamit?

A szobámban már hajnalban 27 fok feletti hőmérséklet van, ez estére épphogy csak lecsökken 25 fok alá..Aztán reggel kezdődik előröl, mert ide süt be a Nap (sötétítő függöny van fent, de nem elég semmire - redőnyt nem tudunk felrakni, mert az a ferdén kitolós ablakom van még). A szobámat esetleg tudom hűteni valahogy, ami viszonylag olcsó, hogy legalább éjjel-hajnalban tudjak aludni?

21l


2013. jún. 16. 16:51
 1/3 llvgfree ***** válasza:
Este az ablakba szobaventillátor megér egy próbát :P
2013. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Barátomnál próbáltuk, csak annyit értünk el vele, hogy felkeverte a meleg levegőt. :(

2013. jún. 18. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Használtan 30 körül talán kapsz egy mobil klímát!Vagy ventilátor. Nekem hatásos, ventilátor nélkül már meghaltam volna. 20F
2013. júl. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!