Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatos mandulagyulladással...

Folyamatos mandulagyulladással küzködök mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
kiskorom óta olyan nagyok a manduláim mint másnak bevan gyulladva..(küzködök a nyeléssel,levegővétellel nemis tudom becsukni a számat,mer az orrmanduláim is olyan nagyok),2 hetetnte begyulladnak..suliból sikerült 175 órát hiányozni a manduláim miatt de sokszor elmentem ugyis,muszályvolt..kb 2 hetente begyullad a nyirokcsomom a nyakamba jobb oldalt és kb jobb oldalt folyamatosan napi szinten (gyogyszer se veszi ki) fáj a fejem és megvagyok ilyedve mer egyszer ugyjártam hogy manduláim miatt kihullott a hajam gennyes bubok sebek a fejemen..orvos azt monda kenjük gyulladás csökkentővel rosszabbodott,egyszer már annyira h bedagadt az arcom nem sok kellett volna a megfulladáshoz aztán bőrgyogyász kezelte fájdalmasan (sok pénzér a gyogyulásér) ingyen nem csináltak semmitt pedig szükséges volt,és mondták,hogy ez a góc bármikor bárhol kijöhetett volna..most ugye fejem rettentő sokat fáj lábaim hasam is (mind a mandulámtól) félek hogy nehogy valami belső szervemre vagy az agyamra megy rá és gyógyíthatatlan lesz :'(

2013. aug. 28. 23:49
 1/6 A kérdező kommentje:
és vérvétel kimutatja ha esetleg valami góc vagy ilyesmi van?
2013. aug. 28. 23:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem veszik ki a mandulád?

Amúgy nekem is volt egy elhúzódó mandulagyulladásom és semmi nem használt rá.

Aztán hagytam a csodaszereket, vettem Stodal szirupot, 3 nap alatt szinte helyre jöttem.

Próbáld ki a homeopátiát.

2013. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és vetesd ki. Nem is értem, hogy eddig miért nem vették ki. Az elhúzódó mandulagyulladás akár a szívedre is ráhúzódhat (bár ez ritka).
2013. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van! Az ilyen mandulákat KELL eltávolítani. A tied még,hogyhogy nincs?!
2013. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondták a gégészeten,de gyerekorvos nem írta alá merhogy altatásos vérvételen papirt nem mutatta meg de aztmutatta nincs gyulladás a szervezetembe.
2013. aug. 29. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget! Már elnézést! De létezik egy úgynevezett "biológiai próba",amikor,ha valaki nem is produkál minden tünetet,de a panaszai mégis az adott betegségre utalnak,akkor aszerint kell kezelni.
2013. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!