Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epekőtől? Kb 2 hete folyamatos...

Epekőtől? Kb 2 hete folyamatos hányingerem van (nem csak reggel, mondjuk akkor erősebb, néha sárgás-zöldes színűt hányok), ezért enni sem tudok.

Figyelt kérdés
Kb 2 hete folyamatos hányingerem van (nem csak reggel, mondjuk akkor erősebb, néha sárgás-zöldes színűt hányok), ezért enni sem tudok. Van egy elég nagy epekövem (majdnem 2 centi). Ez attól lehet? Mert amit olvastam, hogy zsíros ételek után jön a hányinger, de mivel nem eszem ilyeneket, sőt néha semmit, mert nem tudok, akkor is ettől lehet? Epegörcsöm nem szokott lenni, ritkán beleszúr. Csak ez az állandó émelygés, hányinger, étvágytalanság.
2013. júl. 17. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el orvoshoz! Az epekő az egyik leggyakoribb oka a hasnyálmirigy gyulladásnak,ami ilyen tünetekkel járhat .
2013. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, megtapogatta, augusztus közepére írtak ki műtétre.
2013. júl. 17. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
szegény :( Jobbulást!
2013. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Tényleg remélem mindez "csak" az epétől van, nem valami komolyabb, bár rengeteg vizsgálaton voltam mostanában, de csak ezt találták. Csak aggaszt, hogy gyengülök, fogyok (bár még van miből), és nem tudok egy jóízűt enni :(
2013. júl. 18. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Laborban voltál? Néztek amilázt és lipázt?
2013. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam. A fehérvérsejt, meg koleszterin magasabb egy picit, a többi normális. Ezeket nem nézték...
2013. júl. 18. 10:04
 7/8 A kérdező kommentje:
De ahogy tudom a hasnyálmirigy gyulladás legfőbb tünete a fájdalom. Na, az nekem nincs. A gyomortájékon kis nyomást érzek, és néha az epém beleszúr.. De lehet, hogy nekem ezt fokozza, hogy szorongásos pánikzavarban, generalizált szorongásban illetve depresszióban szenvedek..:( 1 hete kezdtem el szedni a dilibogyóimat...
2013. júl. 18. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs gond. Illetve van,ki kell bírnod a műtétig :)
2013. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!