Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet? Mit...

Ez milyen betegség lehet? Mit kaphattam el?

Figyelt kérdés

Torokfájással kezdődött úgy 4-5 napja.. fokozatosan egyre jobban fájt a torkom, majd péntek estére hőemelkedésem-lázam lett. Igénylem az ágyban pihenést viszont, bármit csinálok hamar elfáradok. Ha az ágyban fekszem hányingerem van, ha kikelek és mászkálok egy kicsit akkor elmúlik és két egész sült csirkecombot is be tudtam falni. Hiába volt előtte hányingerem.. Náthás nem vagyok, igaz egy kicsit el van dugulva az orrom. Ezenkívül néha érzem, hogy a lábaim a hátam, a tarkóm fáj egy kicsit. De azt lehet, hogy elfeküdtem..

Próbáltam magam kikúrálni, de nem jött össze. Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy kiírassam magam betegállományra a dokival. Volt már valaki hasonló tünetekkel?


2013. szept. 1. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon sokan. Vírusos járvány van. vegyél torokfertőtlenítőt, diétázz,mi könnyen emészthető,zsír,fűszerszegény ételeket jelent,igyál sokat és pihenj. A lázadat,ha 39 alatt van nem kéne csillapítani,mert segíti a gyógyulást. Amúgy szövődménymentes esetben kb. 5-7 nap mire kikecmeregsz belőle.
2013. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elkaphattál valami vírust, hasonló volt nekem is pár hete, vegyél a torkodra toroköblítőt, nem ártana pár napig orrcsepp sem, C vitamin, mézes tea, de ha nem múlik, akkor menj el a háziorvoshoz, mert lehet, hogy gyószer is kell rá.
2013. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!