Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen nemi betegségeket...

Milyen nemi betegségeket kaphattam el? Főleg az AIDS érdekel.

Figyelt kérdés

Na, szóval az a helyzet, hogy pár napja voltam egy prostinál. Az aktus és az orál óvszerrel történt, de a végén kézi levezetés volt. Ez az, ami miatt izgulok. Mi van, ha a kezére rákerült vmi folyadék a hüvelyéről, esetleg nyál/izzadság, és úgy kaptam el tőle?

Amúgy két napja történt, és semmit sem vettem észre azóta. Valójában az aids-től félek, csak nem tudom, hogy arra mennyi az esély.



2013. jún. 25. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szép egy misimókus vagy...reméljük elkaptad.
2013. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kössz, b+
2013. jún. 25. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne izgulj! AIDS-t,sőt syphilist sem lehet így elkapni.
2013. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elöször hív leszel utánna aids

Ha nem mész el szűrésre semmit nem fogsz észre venni évekig.

Amugy igen kicsi az esélye hogy el kaptál valamit.

Nyálal és izzadásal szinte nulla az esélye

2013. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szép vagy....tűzzel játszol utána visitozol hohy megégedted magad... Neked nem hogy barátnőt de kurv.át sem.adnék a kezedbe.



Szinte semmi esélye annak hogy AIdses lehetsz....de egy valamire valo ri.banc pedig csinaltat x havonta aids tesztet es mutogatja a klienseknek....de ez ugyis a Te szégyened nem a Miénk.

2013. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Viszont ezt az erkölcsi kioktatást hagyjátok már. Prostik mindig voltak, mindig lesznek, ahogy kuncsaftok is. Tudom ez nem kifogást, de nem én vagyok az első ember, aki ezt csinálta.

Amúgy nem Magyarországon történt, hanem a Távol-Keleten(nem Thaiföld). A prostik mindenütt ott voltak, nem tudtam a plázába elmenni úgy, hogy legalább 5-6 ne szólított volna le, ráadásul nem voltak szakadtak. Az egyik különösen szép volt, én pedig beadtam a derekam. Tessék, ennyi történt.

Barátnőt nem adnál a kezembe? Miért, ismersz engem? Ha pedig senkinek sem lehetne barátnője, aki valaha prostinál volt, akkor bizony sok kapcsolat szűnne meg.


Az első válaszoló is betegséget kíván nekem. Visszautasítom a vádat, hogy egy ilyen embernél engem bárki erkölcstelenebbnek nyilvánítson.

Pont itthon szid le mindenki, abban az országban, amit a külföldiek Európa bordélyának tekintenek, és amely a legtöbb prostit exportálja nyugatra. Eszem megáll...

2013. jún. 27. 00:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Basszus ez a sok erkölcscsősz!
2013. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, egyszer számot kell adnod az életedről Istennek, de akkor teljesen egyedül fogsz ott állni, pucérra vetkőzve minden önáltatástól és képmutatástól. Próbáld meg ezt minél hamarabb feldolgozni és elfogadni, mert akkor sokkal könnyebben nézhetsz szembe a lelkiismereteddel, és törhetsz ki a lánc nélküli rabságból.


Isten óvjon

2013. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne magyarázkodj,senkinek semmi köze hozzá,maximum a feleségednek,barátnődnek lenne. Hülyeséget csináltál,de ez van. Máskor gondold végig mibe mész bele. Ennyi!

Istennel meg felesleges jönni,amikor a templomi "térdeplők" között vannak olyanok,akik üti-verik a családjukat,csalják a párjukat,vasárnaponként meg a templomban imádkoznak.

2013. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem kell kioktatni, védekezett, elővigyázatos volt, de mégsem eléggé. Megnézném azokat az embereket, akik kioktatják csak a másikat, hogy ők hogyan élnek. Nem értem mire jó... A bajba esett emberen segíteni kell, nem a szemre hányásokat tenni. Amikor ti lesztrk bajban, ti követtek el hibát, mit vártok el? Hogy segítsenek... De remélem akkor pedig rajtatok nem fog senki. Mrs és miss tökéletesek...
2013. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!