Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy gyors válasz jó lenne,...

Anonimuus8 kérdése:

Egy gyors válasz jó lenne, hogy mitcsináljak? Eléggé be rezeltem. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
1 hete mult el a mononukleozisom ma kihuzták a fogam és a helyét pedig összevarták és augmentint kell szeddnem , beis vettem ma 2 őt és most nézem ,hogy újra kezdenek kijönni a pöttyeim amik mononukleozisnál voltak..most mi a teendő? vagy mivan most nem tudom ..
2013. szept. 1. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen pöttyeid voltak tőle? Csak azért kérdem mert nekem is volt anno, és a doki azt mondta ilyenkor a nyirokmirigyek duzzadnak meg és kékeslilás foltok lehetnek az emberen a gyorsabb véralvadás miatt. Amúgy meg a mononukleózisnál nem tudod megmondani mikor múlik el, mert nem kezelik gyógyszerrel, magától gyógyul. Biztos ez volt a bajod?
2013. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen 100 %,hogy mononukleozisom volt vérvétel kimutatta meg minden és az egész testem rendessen pöttyös volt mint pl a bárányhimlő aztmondta a doki hogy semmi baj mert az antibiotikumtol jött ki majd elmulik ..na és most megint kijött mikor antibiotikumot szedek
2013. szept. 1. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam kérdezni,h akkor mit szedtél?
2013. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy már itt? Pedig jó lenne. Ha penicillin származék volt az is,azonnal hagyd abba az Augmentint! De holnap mindenképpen menj vissza az orvoshoz és kérjél másmilyen hatóanyagú antibiotikumot. Akár halálos allergiás reakció is kehet a vége,ha tovább szeded.
2013. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Abba hagytam reggel még szedtem be egyet mert nem tudtam most pedig felírt Dalacint. Az jó?
2013. szept. 2. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Reméljük jó lesz. Nem penicillin származék és keresztreakciót sem ad.

A pöttyeidre kaptál valamit?

2013. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen fenistil kapszulát 1*1 meg van ilyen fürdető krémem amivel kentem magam még mikor elöször jöttek ki a pöttyök azt viszont nem tudom ,hogy használjam e?!
2013. szept. 2. 14:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg azt nem tudom ,hogy 1000mg C vitaminbol 1 nap 1 mehet ??
2013. szept. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!