Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok még nem jött...

14 éves vagyok még nem jött meg és félek h mitcsináljak? 7 hónapja megjött valami véres folyás--->1 hét múlva elmúlt aztán semmi és most kb 2 hónapja ismét és azóta is már egyszer. Véres barnás folyás mi lehet ez? Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
7 hónapja megjött valami véres folyás--->1 hét múlva elmúlt aztán semmi és most kb 2 hónapja ismét és azóta is már egyszer.véres barnás folyás mi lehet ez?mitcsináljak?

2013. jún. 17. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges okok:

-Lehet,hogy még nem állt be rendesen a menstruációd,

VAGY

-gyulladás is előfordulhat

VAGY

-más egyéb probléma merült fel


Ajánlom:

-nőgyógyászat,ha súlyosbodnak a dolgok!

Amennyiben nem súlyosbodnak a dolgok,akkor is menj el nőgyógyászatra,mert ők tudják 100%-osan megmondani,hogy mi a helyzet.

2013. jún. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az első válaszoló minden szavával!
2013. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi probléma, nem állt még be a mensid.

17 éves korodig rá is érsz.

Ha más tüneted nincs, akkor nyugi, majd megjön.

2013. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem úgy is elkönyvelheted, hogy már megjött. Amit tapasztalsz már valószínűleg vérzés csak gyenge és szabálytalan is.
2013. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmi fájdalom se semmi.de köszönöm a válaszokat:)
2013. jún. 30. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!