Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az állandó éjszakai munkának,...

Az állandó éjszakai munkának, van e egészségi kockázata?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nekem (mivel éjszaka egyszerűen nem tudtam enni, nappal meg aludtam és így csak 1szer ettem) gyomorsüllyedésem lett. De ez nem mindenkinél van így.
2013. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%
Ismerek egy embert 21 éve éjszakai műszakos. Olyan téren jó hogy 40 % al többet keres, de pl. neki alvás gondja vannak már... utóbbi pár évbe nem tud nappal aludni csak pár órát, megpróbált attérni nappali műszakra, de ugy pedig egyáltalán nem tudod aludni éjjel. MIndig fáradt, rossz kedélyű stb....
2013. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40% -kal nagyobb az szív-és érrendszeri betegségek kockázata annal, aki éjszaka vagy váltott műszakban dolgozik. az alvászavarok is nagyon gyakoriak. Ha lehet, ne dolgozz éjjel, nem egészséges. Attól még, hogy a hülye cégek nem akarnak leállni a pénzcsinálással még éjszaka sem, Neked még nem muszáj alkalmazkodni ehhez az őrült tempóhoz...
2013. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!