Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 60 even felul minden szemelyne...

60 even felul minden szemelynek javasoljak a napi baby aspirint 81mg szedeset. (este lefekves elott) Te szeded?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 04:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemtom ki ajánlja, és mijé pont a 60 fölöttieknek, de nagy állat lehet!
2013. szept. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt ki javasolja? Én felette vagyok a 60-bak, eszembe sincs feleslegesen gyógyszert szedni.
2013. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy szedem, tönkrevágja a gyomrot, nem akarok gyomorfekélyt.
2013. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem javasolja a doktor ha gyomor ulcerod van, ha allergias vagy aspirinre, verhigito orvossagot szedel. ..... DE ha mar volt srokod, ha cukor beteg vagy, ha kover vagy, verhigito hatasu es meggatolja a strokot
2013. szept. 15. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy azok szedik, akiknek volt valamilyen érrendszeri eseménye- infarktus, stroke, agyvérzés, nagyfokú érelmeszesedés, billentyűműtét, bypass műtét, stb. Sőt előírhatják valóban cukorbetegnek is, vagy akinek van egyéb hajlamosító tényezője. De aki teljesen egészséges, sportol, jó a vérképe, az minek szedje?
2013. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha még nincs gyomor ulcerod, akkor majd az aszpirintől lesz, én meg ezért nem szedném.
2013. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!