Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki beteg és én utánna...

Anonimuus8 kérdése:

Ha valaki beteg és én utánna beleittam az üvegébe mert nem tudtam, hogy beteg. Akkor 100%, hogy elkapom? Vagy ez sok mindentől függ?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen lelki állapotban vagy. Ha rossz állapotban, akkor beteg leszel, főleg ha ezen eszed magadat.

Egy buszon van 30 utas egy náthás. Tüsszög köhög, de csak egy ember kapja el. Az akinek éppen a válása folyt . Csak egy példa.

2013. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha tegnap reggel ittam bele ebbe az üvegbe akkor ha ne agya isten elkaptam akkor az mikorra fog látszani ? 2 nap múlva ha még mindig nincs semmi bajom akkor esélyes ,hogy megúsztam ?
2013. szept. 15. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez függ a betegségtől, de sosem 100%. Az, hogy elkaptad-e, a lappangási idő letelte után fog kiderülni, de ez is betegségtől függ. Tehát milyen betegségről van szó?
2013. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát kicsit lázas volt a barátom meg köhögött tehát nem is olyan erős betegség
2013. szept. 15. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!