Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bevehetek reggelente egy...

Bevehetek reggelente egy Xanaxot, ha nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok, és szedtem gyógyszert. De sajnos 2 hete elfogyott, és csak 1 hét múlva megyek kontrollra, addig nincs gyógyszerem.

Ha ez nem lenne elég, éjszaka dolgozom, ezért nappal kell aludnom. De sajnos a szorongás miatt nem tudok. Ma reggel bevettem egy Xanaxot, úgy érzem, hogy használt, kicsit jobban és többet tudtam aludni.

Az lenne a kérdésem, hogy ha hazajövök melóból és azt érzem, hogy ideges vagyok és nem tudok aludni, akkor nem lesz bajom, ha beveszek egy szem Xanax-ot? Okozhat gondot?



2013. szept. 17. 17:25
 1/2 E2010 ***** válasza:
100%
Szia ! De hogy is lesz bajod ! Egy szuper jóót fogsz aludni és kipihenten fogsz ébredni ! Erre a kérdésedre ez a válasz!De azt ha nem baj hozzá tenném hogy ne kis pályás ez a gyógyszer !!! === Egyenlő a droggal ! Csak legális!Ha egyszer le akarsz majd vele állni azt egyedül nem biztos hogy menni fog!Elvonási tünetek ha abba hagyod!:Halucinálás, képzelgés, remegés, hányás , hasmenés, idegesség, tudatzavar, eszméletvesztés, arc körüli részek torzulása, delirium, magas vérnyomás, stb... Nekem ezek voltak, majd bele haltam. 10év után eldobtam csak úgy ! Hála nem lett baj! Kijöttem belőle jól hála a jó istennek meg az erős szervezetemnek! Szóval jó kis gyógyszer az tuti, jó kis legális drog, tönkreteszi az idegrendszert - szervezetet , ! De persze csak nyugodtan vedd be hogy el tudj aludni ! Én meditálni szotam, és valerianna relaxot eszem ( Ami elalváshoz kell) Szerintem próbáld ki nagyon jó , jóó kis punnyasztó !!! Sok sikert és remélem jól fogsz dönteni !!!!Szia üdv szép napot kívánok !
2013. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Én 1 éve szedek 0,5 mg-os Xanaxot, napi 3-szor egyet,és semmi mellékhatása nincs!


Függő sem lettem, simán le tudnám tenni, csak sajnos még nem gyógyultam ki a pánikbetegségemtől.


De a kérdésedre válaszolva, nem lesz semmi bajod, de egyébként melyik Xanaxot szeded?

2013. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!