Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Tobbi lent.

Mi lehet a bajom? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Mostanaban allandoan ehes vagyok. Ujabban figyelek arra hogy napi 2litert igyak igy emiatt szerintem de hiztam 1-2kilot ami nalam rekord. Surun van szivdobogas erzesem es az utobbi napokba surun megszedulok de annyira hogy a leules lefekves sem segit.max az eves azutan jobban leszek. Ritkan de zsibbad a kezem.Elofordul fejfajas.

Terhes nem vagyok. 2eve gyogyszert szedek es masfel hete megjott.

Tudom hogy dokihoz menni kell, de addig is kivancsi vagyok es felek is. Ez az eros szedules ijeszt meg nagyon. 21l


2013. szept. 20. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát amit leírtál az az éhezésre hajaz nekem.
2013. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Leesett a vércukorszinted. Ilyenkor nem segít a fekvés, ülés, csak valami cukortartalmú ital/étel (szőlőcukor, kockacukor vagy csak egy szendvics is tud segíteni). Ne éheztesd magad, semmi jóra nem vezet, vannak sokkal egészségesebb módszerek fogyásra, ha erről van szó. A nagy folyadékbevitel pedig megdobja az étvágyat ;) Fogyózol?
2013. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat :)

nem fogyozok, eszemben sincs hiszen tul sovany vagyok igy orulok neki ha hizok, epp ezert iszok is sokat.

en is gondoltam ra hogy leeshet a cukrom mert az jot tesz.

csak sosem szedultem ennyire...

2013. szept. 26. 18:06
 4/4 A kérdező kommentje:
*jot tesz ha eszek.
2013. szept. 26. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!