Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nagy bajom van? Tevkepz...

Nagyon nagy bajom van? Tevkepzeteim vannak, szorongok. [tobbi lent]

Figyelt kérdés

Kicsi koromban tesom mindig a zombikkal ijesztgetett. Felek azota is nagyon, hogy megyek az utcan, kitor a zombijarvany, es nem elem tul. Rengeteg evvel kapcsolatos remalmom is van. Mar az utcara nem merek kimenni, zenet se hallgatok hangosan, mert felek hogy tortenik valami, es nem hallom meg. Most is ki kellett mennem a buszmegalloig, es futva jottem haza, mert felek hogy elkapnak.. Nem tartom magam bolondnak, tisztaban vagyok az ellenervekkel egy zombijarvanyt illetoen, megis felek. Pszichiaternel 3 hete nem voltam penzhiany miatt, de kedden mindenkeppen el akarok menni. Nyugtatokon elek, amiket loptam, Frontin, Xanax, Andaxin. Pszichiater Frisiumot irt fel, mert nem tudok aludni. Az elmult 3 napban osszeszamolva 6 orat aludtam.. Fel eve hallucinalok is, gyogyszertol csokken.(nem jelentosen) Mit tegyek? Nem akarok ilyen lenni, de egyedul keptelen vagyok gyozni a demonjaim felett..


17/L


2011. dec. 10. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:

ha bevágnál valami vodkát attol tudnál aludni ne egyél össze minden szart

amit az idióta amerikaiak beléd tömnek

kezeldmagad vodkával

Nagy Feróis mondta hogy egy vodkátol erős vagy és bátor

2011. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokra mentem evvel a valasszal a vodkarol es az amerikai hulyesegrol..
2011. dec. 10. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is nyugtatón élek, és egyéb dolgokkal tompítom magam!

Megy egy privi!

2011. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Az alkohol időlegesen "bátrabbá" tehet vagy inkább oldottabbá de sok értelme nincs.A pszichiáter nem kerül pénzbe TB.-re menjél háziorvosi beutalóval. A gyógyszert majd ő felírja amit jónak lát és azt úgy és akkor szedd be ahogyan mondja. A pszichiáter orvos tehát tisztában van vele hogy mit miért ír fel,te meg ötletszerűen hol ezt hol azt veszel be ez viszont veszélyes butaság. Megjegyzem én is szedek Rivotril 0,5mg.-ost és Citagen 20mg-ost. Tudom milyen nehéz a buszmegállóig is kimenni, sajnos.
2011. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy skozofránia? mármint a hallucinácuók miatt? ... az előző csak egy ötlet volt, amúgy lehet, hogy meg kéne próbálkozz a hipnózissal, sokak szerint ez segit leginkább feldolgozni az efféle problémákat.
2011. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!