Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a karommal a probléma?

Mi lehet a karommal a probléma?

Figyelt kérdés
Mostanában észre vettem hogy a jobb karom nem tudom úhy használni mint a balt,sokszor a bal karommal segítem a jobbat,ha a pólómat kell levennem kicsit szenvedés árán megy.Aztán kicsit nyomurékul fogok meg vele pl poharat stb.Nem tudom a fejem felé emelni de nagyon fel sem tegnap óta.Aludni is alig bírtam vele este annyira nyilallott meg lüktetett a vállamtól egészen a könyökömig.Mozgásra fájdalmas nyilallások.Enyhe zsibbadás a kézfejemig.Szerintetek elmenjek orvoshoz vele?

2013. szept. 22. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen tünetek voltak,húztam,halasztottam,majd irány a doki.6 hónapig tartott!!!,ami nálam :ínhüvelygyulladás volt.

Nehezen ,de helyrejött,a végén nagyon gyulladt volt.Krémek,tabletta,pihentetés..kínszenvedés volt,bánom,hogy kb. az első hónap után nem fordultam dokihoz!Menj el,nézesd meg!:)

2013. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi elmegyek,nekem is már gondom van vele egy ideje de nem nagyon foglalkoztam vele míg tegnap este már aludni sem bírtam annyira fájt,holnap reggel házidoki lesz.Pedig nem szeretek menni...
2013. szept. 22. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,én sem vagyok nagy dokihoz járó,csak ha már nem bírom tovább...és sajnos nem bírtam.Jobbulást kívánok neked mihamarabb.Majd ha lesz kedved és időd,írd meg mit mondott:)Remélem semmi komoly:)
2013. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!