Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon miért van ez? Belsőleges...

Vajon miért van ez? Belsőleges dolog, de hogyan jöhetnék rá hogy mi?

Figyelt kérdés
24L vagyok és eleve tinédzser korom óta problémás volt a bőröm.Akkor érthető volt,legalább is lehetett a hormonokra meg hajlamra fogni a gyullatd pattanásaimat,meg göböket amikre Roacutant is szedtem.Már pár éve megszoktam hogy mindig járom kifelé ezen problémámra a megoldást.A megfelelő tisztítás rendben(bőv.nem írom,mert tényleg alapos és beválik),ételt nem eszek olyat,pl chips,kóla,csoki csak nagyon ritkán..A lényeg hogy igazából ezek a pattanások nincsenek,néha 1-2,de a gyulladt göbök időszakosan mégis kijönnek a nyakamon arcomon de akkor 4-5is amik nem csak csúnyák,fájnak is,kinyomni nem lehet,tele van gennyel mégsen fehéredik ki..Anno ezek végett írták Debrecenben a Roacutant.Endokrinológián 2hónapja voltam,ahová nagy könyörgés árán adott a házidokim beutalót.Kijártam,mégsem találtak semmi eltérőt a hormon eredményeimben.Így már nem tudok mit csinálni?Bőrgyógyász csak kencéket ír mert valamiért időszakosak a göbök pedig mindig ugyan úgy tisztálkodom meg étkezek...annyi meg persze nincs belőlük hogy a Roacutant megint felírják.Arra jutottam csak egy belsőleges dolog lehet ez,mert van hogy semmi pattanás vagy göb nincs rajtam,így kizárt hogy én fertőzzem vissza magam.Hogyan jöhetnék rá??? -.- Tehát az időszakos gyulladt göbök mitől,vagy hová menjek hogy segítsenek??

2013. szept. 17. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ez az ok, de talán érdemes lenne neked is utánanézetni. Nálam pcos állt a felnőttkori pattanások hátterében. Pont olyanok, mint nálad. (Tehát mély, gyulladt csomók, a legtöbb kimeneti nyílás nélkül.)

[link]

2013. szept. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jártál endokrinológián, nem valószínű,h PCOS van,mert azt biztosan vizsgálták. Nem tudom megmondani,h mitől lehet nálad,de írok valamit,amit bőrgyógyászok szoktak mondani. "Az ember bőrén az emésztése és az idegrendszere látszik"

Ez igaz azokra a betegségekre,amiket nem kórokozók(pl.gombák,baktériumok,vírusok),illetve kimutatható belső szervi eltérések okoznak(hormonok).

Próbáld meg megfigyelni,h nincs-e köze étkezéshez,emésztőszervi panaszokhoz,ugyanígy stresszhez,idegállapothoz.

És próbálj meg gastroenterológushoz is elmenni.

2013. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!