Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulaműtétem volt, tanácsok?

Mandulaműtétem volt, tanácsok?

Figyelt kérdés
Ma engedtek haza a kórházból. Mit kellene ennem, és mit ne? Doki azt mondta, hogy pépeset is, szilárdat is, stb. De nem igazán tudom mit csináljak. És hogy milyen gyógyszert vegyek be, mivel iszonyatosan fáj. Szúr a fülem, az egesz fejem zsibbad, hányingerem van, szédülök. Ez normális? Enni egy db parizert már sikerült ma, és 'ittam' némi levest. További tanácsok? MIKOR MÚLIK EL EZ AZ ŐRJÍTŐ FÁJDALOM?

2013. szept. 22. 21:17
 1/1 anonim válasza:
sziaaa. kb 1-2honap mire teljesen megszűnik. RENGETEG FAGYIT egyél mert ez gátolja hpgy beverezzen. először első 2-3 napban pepesebbet utama jöhet a kenyér hasonlók:) cataflam v-t szedj!!!! garantaltam jó lesz:) jobbulást :-)
2013. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!