Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pectus excavatum műtétem...

Pectus excavatum műtétem volt. Mennyi időre adnak tornából felmentést, és gyógytornára kell-e járni műtét után, és mikortól?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 hónapig nem sportolhatsz, nekem egy hónap után már semmi bajom nem volt. Gyógytornához én kaptam egy papírt, hogy miket kell csinálnom 3-4 héten át. Te nem kaptál?
2013. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először az orvos is azt mondta, 3 hónapig gyógytorna sem lehet, most viszont egy hónap után mégis úgy döntött, részt vehetek a tornaórán, igaz, részleges felmentéssel. A mozgás még elég nehezen megy.
2013. szept. 29. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalam mar a korhazban is zajlott a gyogytorna. Karemeles lab eldontese jobbra balra. Aztan hazamenetelt kovetoen kellett egy honapig csinalnom a gyogytornat, ami a hatonfekvestol a negykezlab tamaszkodason at vezetett el egeszen a hasonfekvesig. En most vagyok a masodik honapba es semmi bajom sincs mar. Tanacsolom hogy mozogj sokat (ezt nekem a noverek is mondtak,hogy minnel tobb annal jobb). Kifelejtettem ezert a vegere irom: neked is nuss muteted volt?
2013. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es ha a mozgas eleg nehezen megy szolsz a tesitanarnak hogy elnezest de mellkas mutetem volt ezert ezt a gyakorlatot inkabb kihagynam. Ugyis elengedi neked mert nem meri megkockaztatni hogy megserulj,elmozduljon vagy barmi. Hiszen irdalmatlan pereles kovetkezne.
2013. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A műtét után nagyon fáj a mellkas ? vagy milyen lesz az első 3 napokban?
2014. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!