Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegség? Tünetek lent.

Cukorbetegség? Tünetek lent.

Figyelt kérdés
Évek óta nem tudok kifőtt tésztát enni, rosszul vagyok tőle, nehezen emésztem meg. Kenyérfélékből mértékkel, de tudok enni. Sok édeset eszem, egyszerűen kívánom. Eddig nem gondoltam, hogy ez komolyabb dologra utalna. Az elmúlt négy-öt hónapban súlyt vesztettem, nem szándékosan, ugyanannyit eszem, mint korábban. Nem ittam sokat a napokban, azt hittem, csak felfáztam, azért járok ezek ellenére gyakran pisilni. De ma egyszer csak minden előzmény nélkül nem láttam a betűket, szavakat, majd az emberek arcát. Olyasmi, mint amikor télen a hó elvakít, és a házba beérve minden foltosan látok. Fél liter víz és egy csoki után jobban lettem, rendesen láttam, de a lábamban valami bizsergés-félét éreztem. Nagyon megijesztett a dolog. 22 éves lány vagyok, makk egészséges (ezektől eltekintve). Mi ez?

2013. szept. 23. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
" Mi ez?" ok arra, hogy meglátogasd a háziorvosod végre, nem értem, minek évekig húzni
2013. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi. mert eddig nem volt belőle komolyabb baj. én is csak ember vagyok, akire rá kell hozni a frászt, hogy cselekedjen. és hányan vannak így! sajnos!

de igazad van.

2013. szept. 23. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd szólj, ha kell odavezetlek.
2013. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egészséges vagyok, nincs cukorbaj!!
2013. nov. 5. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!