Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehézlégzést és nyelési...

Nehézlégzést és nyelési nehézséget mi okozhat?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok.Már többször feltettem ezt a kérdést. A tüneteim gammagt 71 a megengedett 50, úgy érzem nem kapok rendesen levegőt, nevetéskor befulladok teljesen, a nyirokcsomoim meg vannak duzzadva, állandó hőemelkedés főleg este, nehéz a nyelés fogytam 3 hónap alatt 35 kg-t. Csináltam már majd 10 tüdő rtg-t, volt rengeteg alap vérkép, és egy gyomortükrözésem is illetve egy kardiologiai vizsgálat is. Minden negatív lett. Jártam több pszihiáternél is akik meg megállapítoták hogy nem vagyok pánikbeteg. Illetve egy koponya MR-em és egy nyaki uh-m is volt. koponya mr-en írtak valami eltérést de nem tartják lényegesnek nyaki uh-val ugyan ez a helyzet. Sajnos magánorvosra nem most nem futja. Ha valaki tudna ajánlani jó belgyógyászt budapesten aki nagyban gondolkodik (nem ragad le annál h te még fiatal vagy ahoz hogy....., illetve ritka betegségre is gondol)azt nagyon megköszönném!!!! :) Illetve a fókérdésem hogy valakinek volt/van-e már hasonló gondja mi okozta vagy hogy derült ki? (milyen vizsgálattal)Illetve még annyi h sajnos kényszerből bekellet adatni a H1N1 oltást a suliba. Mint kiderült sok "fincsi" mellékhatása van köztük egy ritka betegség megkapásának az elősegítése. Amikor megemlítettem az orvosnak kb kiröhögött, holott több országba betiltoták a vakcínákat pont emiatt.

2013. szept. 28. 23:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!