Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most nem értem apa nem visz...

Kutya222 kérdése:

Most nem értem apa nem visz orvoshoz azt monja semmi bajom ;/szerintetek?

Figyelt kérdés
a szemmeml nagyon sok gond van kiválloan látok. de mindig megbetekszik ez már ugy 5 éve minden évbn!!!egyzser olyan szinten hogy 10 napig nem mehettem suliba és nem érhettem ugymond tesoim cuccaihoz.vérvételre is kellet menem de szerencsére nem volt bajom.de elsönek amikor ezt észrevettem hányingerem volt a fejem sajgota szememnél és nagyon fájt lekellet jegelni az elsö ilyennél´. uttánna megint akkor már hánytam is és megint le kellet jegelni.ez megint,megint ,és most már ott tartok hogy mindakét szememen van árpa és kivül piros is,azt kine haggyam hogy egyszer ugy mentem orvoshoz amikor kiirtak 10 napra. a szemem az egész tüz vörös volt,most árpás a szemem naponta oknélkül könnyezik be és vizked apa azt monta semmi bajom ;/ anyára meg nem is halgat már olyan roszba vannak hogy anya mongya h vigyen el és apa még eböl is vitázik h semmi baja a szememnek mikor nyilvánvaloan van baja a szememnek!!!!szerintetek mi lehet a szememmel?

2013. okt. 1. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem mész el egyedül a szemorvoshoz? Ha itt le tudtad egyedül írni a panaszaidat (igaz, tömve helyesírási hibával), akkor talán el tudod mondani az orvosnak is.
2013. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne, ha egy szemorvos látná. Árpára: kis darab élesztőt egyél - elmúlik 2 nap alatt (B vitaminok hiánya, és a nyers élesztőből jól felszívódik.Kicsit kell.)
2013. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1, elmennék csak nem értem a nyelvet;( és anya se ;( csak apa ;( és csak 11 vagyok 2 ,köszönöm

minda ketöttöknek

2013. okt. 1. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon Bioptron lámpátok, az is segíthet. Természetesen csukott szemmel, napi 2x10 perc.
2013. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik országban éltek?
2013. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 es nem tudom mi aza lámpa de köszi a tanácsot 5 németben
2013. okt. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!