Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véreset pisiltem. Mi lehet a...

Véreset pisiltem. Mi lehet a bajom? Forduljak orvoshoz, szóljak szüleimnek? Súlyos-e a probléma?

Figyelt kérdés

Ma reggel egy kicsit már sötétebb volt a pisim színe, mint átlagosan. ma este edzés után pedig már vér színű volt...:S

nem fájt, nem is viszketett semmi, csak megijedtem hogy vér színű... minél hamarabbi válaszokat. köszönöm


14/F



2013. aug. 22. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Sürgösen menj orvoshoz (a háziorvos is jó), és végeztess vizeletvizsgáltot. Valószinüleg vese/hólyaggyulladásod van, és ezt minél elöbb kezeltetni kell, mielött súlyosabb baj lesz belöle.
2013. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon köszönöm a segítséget, akkor ha holnap reggel se lesz normális színű, akkor nem megyek el sportorvoshoz se... vagy lehet hogy a szerda esti kis porto cruz nevezetű ital miatt volt ? ( épphogy ittam belőle, csak edzés után már kellett valami, általában nem szoktam inni, az is ilyen vöröses színű) ..?
2013. aug. 22. 19:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve, ugye ezzel nem kell kórházba mennem ha vese/hólyaggyulladásom lenne végül??
2013. aug. 22. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
1 es,nem a beteg mondja meg az orvosnak ,mit is kell csinálnia.Ezt nagyon utálják a dokik,ha egy beteg okoskodik .Tudja ő mit kell megvizsgálni .
2013. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok: ha valakinek véres a vizelete, az NEM okoskodik, ha mindjárt ad le vizeletet, amikor bemegy a rendelöbe, mert így azt azonnal meg tudja nézni az asszisztens és az orvosnál már ezzel nem kell újabb idöt eltölteni.

EZ nem okoskodás, a véres vizeletet egyértelmüen vese/hólyagprobléma okozza.

Ha TE vagy az orvosod kifogásolja, hogy ezt kéri a beteg, akkor ott nem a beteg felfogásával van baj.

2013. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam most a szüleimnek, azt mondták keddig ha nem javul akkor elmegyek a háziorvoshoz. ( nem véres ahogy te mondtad) hanem vér színű volt :) (bocsi nem okoskodásnak szántam) a szüleim azt mondták lehet csak víz hiányom van, mert hogy napi 2 litert iszok ...
2013. aug. 22. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit edzel?

És a vér színű vizelet még lehet véres! Ne várjatok keddig! Ha továbbra is véres a vizeleted, MÉG MA MENJ EL az urológiára!

2013. aug. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Tudom, már nem aktuális, de ha valaki idetéved, ezt a cikket ajánlom figyelmébe.

[link]

2014. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!