Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek valami hasonló volt...

Valakinek valami hasonló volt már? Tanácsokat várnék.

Figyelt kérdés

Tegnap reggel felébredtem és fel volt duzzadva a felső ajkam bal oldala. Égett és olyan volt mintha herpesz lenne rajta , de vagy 6-7 darab biztos volt. Elmentem délután bőrgyógyászhoz és azt mondta herpesz kenjek rá patikában kikevert krémet, de mikor reggel felkeltem még csúnyább lett, így elmentem a házi orvoshoz. Ő azt mondta valami fertőzés, és felírt egy kevert krémet meg antibiotikumot, (mert a nyirokcsomóim is be vannak gyulladva)

Írt még Zoviraxot. nem javult még semmit, és továbbra is ég, viszket. :(



2013. okt. 2. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hétig fog fájni akkor is, ha kezeled, és akkor is, ha nem...
2013. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ez mitől jött ki vagy miért fog fájni?
2013. okt. 2. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az elmondás alapján szerintem ez herpesz. Az vírusos fertőzés, és kb lehetetlen elmulasztani akármivel is (bár egyesek állítják, hogy nekik bizonyos házi praktikák hatásosak, de mindenkinek ható házi praktikát nem talált még senki). Ha megfertőződsz egyszer, akkor időnként kijön. Az általános tapasztalat az, hogy kenegetheted akármivel, így is, úgy is eltart kb egy hétig.
2013. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A háziorvosod is valószínűleg herpesznek gondolja, a zovirax herpesz elleni krém. Nem tudom, hogy az antibiotikumot mire kaphattad... lehet, h nem biztos benne :)
2013. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az antibiotikumot a nyirokcsomó gyulladásra írta fel :)
2013. okt. 2. 17:47
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm :)
2013. okt. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!