Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretem az egyik tanáromat....

Szeretem az egyik tanáromat. (Nem szerelemből) Nagyon sokat gondolok rá. Elkéne felejtenem. Tudnátok tanácsokat adni, hogy mégis hogyan? Volt már hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni...10 edikes vagyok és jövőre iskolát kell váltanom költözés miatt. Lány vagyok és a tanárom is nő ,tehát nem vagyok belé szerelmes. Az érzésem iránta rajongó szeretet talán ez a legpontosabb megfogalmazása. Ő nem tudja hogy szeretem, sosem mondtam neki. Nagyon fog hiányozni ,nem tudom hogy felejthetem el,mindig arra vágytam hogy bárcsak a rokonom lenne. Tökéletes embernek tartom ,mindig is olyan szerettem volna lenni mint amilyen ő. Szünetekben mindig kimentem a folyosóra csak ,hogy láthassam. Földrajzot tanít ,mindig is szerettem ezt a tantárgyat. Úgy érzem sokat "kaptam" tőle és sokat segített is nekem . Alkalomadtán beszélgettünk, szeretek vele társalogni.Én sokat gondolok rá és szeretem ,de abban majdhogynem biztos vagyok,hogy ő nem kedvel ennyire. Mint írtam már jövőre új iskolába kerülök ,valahogy szeretnék tőle elköszönni. Szerintetek elmondjam neki ? Előre is köszönöm a válaszaitokat. Sajnálom,ha esetleg egy kicsit hosszúra sikeredett az írásom.
2013. máj. 31. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem kell külön elmondanod neki, csak vegyél neki egy csokor virágot. Úgyis sejteni fogja.

Az új helyen meg szép lassan elmúlik a rajongás, vagy legalábbis egy idő után már nem fog annyira hiányozni. Az idő mindent megold, emiatt ne aggódj. :)

2013. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen tanárom. El se tudtam képzelni, h milyen lesz majd nélküle, de az élet ment tovább. Szeretettel gondolok vissza rá és bízom benne, h találkozunk még.
2013. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. máj. 31. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan vannak és voltak hasonló helyzetben, ez kamaszkorban így bír lenni, ne aggódj. De semmiképp ne mondd el neki,hogy rajongasz érte, mihez kezdene vele? Úgyis érzi, de az ilyesmiről az ember tapintatosan hallgat...

Adj neki valami emléket búcsúzóul, ésmondd el nagyon egyzserűen, nem túltupírozva, hogy sokat kaptál tőle az életre, és ezért hálás vagy. Pont.

2013. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne elfelejteni? Az emlékekben pont az a szép, ha gyakran előjönnek. Olyan ember, akiért tajongsz, akire felnézel, jó esetben minden korban lesz, nincs ebben semmi kivetnivaló.
2013. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell örökké "tanárként" gondolnod rá. Most hogy iskolát váltasz, korlátok nélkül tarthatod vele a kapcsolatot. Az egyik osztálytársam is volt ilyen helyzetben és kb. 3 éve leveleznek a tanrával
2013. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!