Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A jobb lábujjam bal oldala...

A jobb lábujjam bal oldala egyik napról a másikra megdagadt és nagyon fáj alig birok rá járkálni. Bekentem fastumgél-el,1napra rá fehér foltok lettek a dagadáson majd lila foltok követték. Mi lehet a bajom? 20éves vagyok.

Figyelt kérdés

itt 1 kép róla:

[link]


2013. okt. 6. 16:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
a jobb oldala,elnézést elirtam :D :S
2013. okt. 6. 16:37
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát ez valami eléggé elgennyesedett dolognak tűnik... sztem én megmutatnám a háziorvosomnak.
2013. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Puha, vagy kemény? (Értem a puhát mint egy vízhólyag?)
2013. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Vágj egy szelet paradicsomot és tedd rá majd kösd be. A paradicsom "kihúzza" gyulladást. Ha kemény (esetleg szemölcs?) akkor grapefruit mag kivonatot.


De ha van otthon aloe vera növény annak a nedvét is nyugodtan ráteheted. Bajt nem csinálsz vele!

2013. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

igen puha..kipróbálom a paradicsomot..

azért ugye nem fogják levágni a labujam? :(

2013. okt. 6. 17:15
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is genny van benne. Meg kellene ezt nyitni, általános sebészet foglalkozik vele.
2013. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem vágják le a lábujjad, felnyitják, kitiszítják, de persze kapsz érzéstelenítőt. Szar érzés, de utána meggyógyul egykettőre. Viszont ne hagyd elmérgesedni a dolgot, nehogy baja legyen a lábujjadnak.
2013. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
megvárom hogy mi lesz vele holnap...ha nem javul kedden megvizsgaltatom...semmikép se próbáljam meg magam felnyitni?
2013. okt. 6. 19:49
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne próbáld magad felnyitni, lehet, hogy egy mély gennyes hólyag, jobb, ha szakszerűen tisztítják ki és rendes fertőtlenítést/kötést kapsz.
2013. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

most már nem csak fehér foltok vannak benne hanem az egész duzzanat fehér lett néhol piros csikokal...

mi történne ha kiszúrnám tűvel??

2013. okt. 6. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!