Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfájdalom hónapok óta,...

Gyomorfájdalom hónapok óta, segitene valaki?

Figyelt kérdés
már egy jó ideje fáj a gyomor szájam, vagy a gyomorom korul valahol. olyan fua éerzéd mert ellentétben másokkal, nekem nem gorcsol, inkább nyom.. mintha valami suly lenne ránehezedve.elég kellemetlen. helicobakter és más virusok kizárva. ultrahang semmit nem mutatott. gyomosavra szedek gyogyszert, de semmi.. van hogy egy pár napig nem fáj, aztán megint.. diétázok, zsiros étkezés ki van zárva.. itt ott oklendezek, de ritka, arra szedek gyogyszert is. mintha néha égne is, de hamarabb nyom, széklet rendben van, és ha fáj bofogni is szoktam, de csak tiszta levegot.refluxom lehet? vagy hamarabb gyulladásban lehet a gyomrom? nem volt még igy esetleg valakinek? nagyon orulnek ha tudnatok tippeket adni. és persze segiteni! nagyon koszonom..
2013. okt. 8. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott lenni ez a gyomorszáj körüli nyomás. Nekem főleg télen van úgyhogy én idegre gondolok. Régebben pánikbeteg voltam. Valami gyulladásra gondolok még. Az orvos sem tudja. Van amikor bedurvul és diétáznom kell hónapokig, illetve olyankor étvágyam sincs. Probiotikumot és Tafedim teát szoktam inni.
2013. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, de nem feltétlenül emésztési problémára utal. Ha eszel megfelelően, akkor én még stresszre gondolok, mint kiváltó ok.

A sok stressz okozhat gyomorgörcsöt, ami nem csak stresszes helyzetben jelenhet meg.

Azonban előtte lehetőleg mindent ki kell zárni.

Esetleg egy gyomortükrözést javasolnék.

2013. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Helicobacter pylori lehet, mert biopszias mintavételel 100% kimutatása, urea kilegzesi teszt90% de szeklet antitest, verveteles dolog nem megbizhato. Először konzultáció egy gasztroent.-al aztán a vizsgálatok. Tukrozesnek nem szabad csak úgy neki esni. Ez a gyomor bajod meg meg lehet epebaj is. Refluxnal ég a gyomrod, nyelocsoved és étkezés után pár órával jelentkezik.
2013. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el homeopátiás orvoshoz! (Nekem van egy szuper. Budapesti.) de addig is próbálj meg esetleg egy fitoterápiás szert, a neve: WÖRISHOFENER MAGENPFLEGE. (Én Tafedim teát nem innék, csak, ha borzasztóan hasmenésem lenne, de akkor se nagyon.) Nem vagyok orvos, de esetleg megpróbálhatod a Phosphorus CH9-et szopogatni naponta 1-szer 3 globuluszt (éhgyomorra) és ne tedd mobiltelefon mellé. de ha 3-4 hét alatt sem hat, akkor szert kell váltani.
2013. dec. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a válaszokat!
2013. dec. 18. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!