Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalnak...

Milyen betegségre utalnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
6 hónapos terhes vagyok és 3 napja nagyon érdekesen érzem magam lelkileg. Kedvetlen vagyok, szomorú, sokszor ok nélkül úgy érzem, hogy sírnom kell. Nehezen alszom este és hiába próbálom napközben sem tudok pihenni egy kicsit sem. Az étvágyam is kisebb, alig-alig vagyok éhes pedig a terhességem elejétől kívánós és nagyon válogatós voltam. Imádtam az édességeket és az édes gyümölcsöket, de most már azok sem kellenek. Mi történt, történik velem?

2013. okt. 8. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hormonváltozások miatt sok nőnél tapasztalható depresszió,nem csak a szülés után,hanem már terhesség alatt is. Jó lenne beszélned erről az orvosoddal,mert akik terhesség alatt ezt veszik észre szinte biztos,h terhesség után is gondjuk lesz.
2013. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elmúlt napokban nekem is ugyanezek a problémáim, émelygés, egyensúlyzavar, rosszullét is van. Úgy érzem megváltozott minden érzelmileg stb.

A lényeg az hogy ne aggódj, ne ijedj meg egy csöppet sem, bátorítsd magad mert ez el fog múlni.

Ez a hirtelen jött rettenetes télies őszi idő, rövid nyár miatt van. Kevés volt a vitamin, ásványi anyag bevitel és a szervezet úgymond pánikba esett. Próbálj nyugodt lenni, sétálgass a levegőn, keress társaságot, apró elfoglaltságokat.

2013. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!