Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek, miért volt elég...

Szerintetek, miért volt elég nagy mennyiségű friss vér a székletemben és kevés alvadt vér is? 18/L

Figyelt kérdés

Kezdem az elején!


Kiderűlt, hogy hugyuti fertőzésem van, vért és gennyet is találtak a vizeletemben. Kaptam rá 7 napig Augmentint, Debridat-ot és Indometacin kúpot. Pénteken mikor felhelyeztem egy kúpot, nagyon csípett és muszály volt elmennem wc-re és kijött belőlem. Szombat este is ez történt és rohannom kellett a wc-re. Elég sok vér távozott belőlem és nagyon megilyedtem. Vasárnap voltam orvosnál, de semmi különöst nem észlelt, így hazaengedett azzal, hogy ha még előfordúl menjek vissza. Én persze nem nyugodtam meg, de azt mondta, hogy a kúpot ne használjam.

Most olvastam az Indometacin kúp betegtájékoztatóját ahol ezt találtam:

Itt a

link: [link]

Ezt olvastam itt:

"a készitmény szedését azonnal abba kell hagyni súlyos mellékhatások jelentkezésekor is: gyomor-bélrendszeri vérzés".

És ezt is:

"Lehetséges mellékhatások:

Ritka: gyomorbél-rendszeri vérzés, fekélyképződés, átfúródás".


Szerintetek is a kúp okozta? Szerintetek aggodjak? Ha abbahagytam a kúp használatát úgye nem lesz baj? Vagy mégis?

Aggodom kicsit! Szerintetek?:)

LÉGYSZI SEGÍTSETEK, MERT NAGYON HÁLÁS LESZEK!:)

Előre is köszi!:)



2013. okt. 14. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetett a kuptol. Ha abbahagytad, a tuneteknek is meg kell szunnie. Ha megis elofordulna, akkor irany az orvos, de ha elmulik, akkor nem lehet nagy gond.
2013. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kúpot nem hagyhatod abba az orvos utasítása nélkül, viszont nem használhatod tovább sem. Ergo: AZONNAL orvoshoz!

A kúp abbahagyása az eredeti betegség súlyosabbá válását okozhatja (rezisztencia kialakulását), a kúp folytatása pedig a súlyos gyomor-bél problémákat (amikbe végletes esetben (átfúródás) akár meg is halhatsz). Azonnal orvoshoz kell menned, aki esélyesen ki fogja cserélni a gyógyszert, vagy ha már eléggé meggyógyultál ahhoz, hogy a rezisztencia ne tudjon kialakulni, akkor abbahagyatja.

2013. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvos azt mondta neki, hogy ne hasznalja a kupot, ergo mar volt orvosnal.
2013. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!