Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetseges, hogy csutortokon...

Lehetseges, hogy csutortokon meg nem volt eszreveheto ( az orvos altal) a tudogyulladas de most az vagyok?

Figyelt kérdés
Pentek ota nagyon rosszul vagyok, tudogyulladasra gyanakszom. Csutortokon ( meg pentek elott) az orvos azt mondta, hogy nincs tudogyulladasom, de pentek reggeltol kohogok, pentek este lazam is volt. Lehetseges, hogy csutortokon meg nem volt eszreveheto ( az orvos altal) a tudogyulladas de most az vagyok? tudogyuszis vagyok? Amugy orvoshoz nem tudok menni, mert nem tartozkodom otthon. Ertitek mit akarok mondani? Ha nem ujra elmagyarazom.

2013. okt. 14. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A köhögést, illetve lázat más is okozhatja, nem csak tüdőgyulladás.

Ha van egy fül vagy egy torokgyulladásod, az is okoz lázat.

Ha van lerakódás a tüdődön, váladék, ami szakad fel, attól is köhöghetsz. Vagy simán is köhöghetsz. Ezekhez mind nem kell tüdőgyulladásnak lennie.

Azonban ha nem vagy jobban, csak rosszabbul, akkor érdemes pedig elmenni orvoshoz.

2013. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi :-) de az lehet, hogy csutortokon meg nem voltam tudogyulladasos a doki szerint, de mar penteken rosszul voltam?
2013. okt. 14. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen , lehetséges.

De az is lehet, hogy hörghurutod van, annak is ugyanezek a tünetei.

2013. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!