Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon erős derékfájdalom?

Nagyon erős derékfájdalom?

Figyelt kérdés

Valószínűsíthető porckorongsérvem van (MRI már megvolt, de még nem jutottam vissza a dokihoz). Ma reggel arra ébredtem, hogy annyira fáj a derekam és a lábaim, hogy nem tudok fölkelni. Mire bejutottam az orvoshoz, már sírtam, és most 3 féle gyógyszert szedek (Cataflam 2x, Optalgin 2x, Rheosolon 3x). A doki szerint lumbágó, vagy gyulladás, vagy nem is tudja.


Kérdés, hogy örökké lesznek ilyen fájdalmaim? Mármint nincs erre valami végleges megoldás, ha esetleg mégsincs "igazi" sérvem? Még egy ilyet nem akarok átélni, márpedig úgyis csak azt fogják mondani erre, hogy szedjek gyógyszert...


18/L


2013. okt. 14. 21:10
 1/1 Mirk ***** válasza:
Nekem is előjött a lumbágó, úgy fél éve. Először csak a derekam fájt, aztán az egész bal lábam. Odáig fajult, hogy mozogni már alig bírtam, de ha mozdulatlanul feküdtem akkor is folyamatosan fájt. Nem mentem orvoshoz. Utána olvastam egy kicsit és elkezdtem jógázni. Azóta semmi bajom.
2013. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!