Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzek furcsa szagot?

Miért érzek furcsa szagot?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor előfordul,hogy furcsa szagot érzek. Nem is tudom mihez hasonlítani tényleg. Mintha valamilyen gyulladt szag lenne,de tényleg nem is tudom megfogalmazni. Kellemetlen azt tudom. Sok vizsgálaton voltam mostanában,nem találtak semmi rossz dolgot. Neurológián nem voltam csak,pontosabban 2 éve,a többi vizsgálaton mostanában estem át. Akkor nem találtak ott sem semmi rossz dolgot. Azért el akarok menni majd valamikor megint neurológiára,de ha megint nem találnak semmit,akkor fogalmam sincs mitől lehet. Ehhez a szaghoz néha párosul olyan érzés is,mintha influenzás lennék,pedig nem vagyok az,csak úgy érzem. Furcsa ezt így leírni,igazából ezt érezni,átélni lehet csak.

2013. okt. 18. 11:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzátenném,hogy nincs jelenleg sem arcüreg sem pedig fülgyulladásom.
2013. okt. 18. 11:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Migréned nem szokott lenni?
2013. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem,sőt még fejfájós sem vagyok. Igaz néha szokott itt-ott fájni,de mint mindenki másnak.
2013. okt. 18. 11:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Őszintén,én inkább az agydaganattól félek.
2013. okt. 18. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt én is hallottam, hogy agydaganat, vagy más agyi probléma jele is lehet az égett szag érzése. De azért ne fessük az ördögöt a falra. Szerintem ha a doki nem talált semmit, akkor ne majrézz emiatt.


Egyéb lehetséges okok a linken, lent a zöld részben.

[link]

2013. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, igazából nem tudom az okát, de nekem szorongásos betegségem van, lehet, hogy azzal függ össze. Valószínűleg valamilyen agyi folyamat, előfordulhat epilepszia esetén is, úgy tudom.
2013. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szorongásos betegségem nekem is van. Rövidítve GAD. Generált szorongás,plusz volt már pánikrohamom és emellett szociális fóbiám is van.:)
2013. okt. 18. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez akár egy régebbi orrmelléküreg, vagy arcüreg gyulladás következménye is lehet.Még inkább ez a gyanú, ha úgy érzed, mintha influenzás lennél.Ha csak mostanában van, nem hosszú ideje, akkor az is lehet, hogy valamilyen vírus, baktérium lappang benned és az az oka.Az agydaganatnak egyéb tünetei is lennének.
2013. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor én inkább a szorongásra tippelek, mert én is ugyanazt a furcsa, füstszag-szerűséget szoktam érezni.
2013. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen megfázás lehet, mert én is érzem egy ideje...csak éppen nem javul. :(
2015. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!