Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélférgem van vagy más lehet...

Bélférgem van vagy más lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Üdv.

Tüneteim :

-Jó étkezés után mindig korrog a hasam sokáig

-Hányinger/hajfájás

-folytonos köhögés

-kiütés a testemen, nagyon viszket

-szédülés, fáradtság (álmodni szoktam, szóval nincs álmatlanság)

-Belső láz


A dokim azt mondta menjek labor vizsgálatra, csak kíváncsi vagyok ezek a tünetek mire utalhatnak.



2013. okt. 19. 00:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Folyamatosan gennyes váladékot köhögök fel.

Nagyon durva köhögés kapott el, pedig semmi bajom nem volt.

2013. okt. 19. 00:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt valószínűleg észrevetted volna,ha a székletedben férgek,féregdarabkák jelennek meg. A cérnagiliszta nem mindig látható,de az csak belekben él. A galandférgek képesek egyéb szervekbe eljutni a vérárammal,de azok nagyobbak és láthatóak. Vagy az egész féreg,vagy annak darabkái (fehér kis "valamik"). Figyeld székletedet. Lehet,hogy a panaszaidnak semmi köze egymáshoz, mármint az emésztőszervieknek és a köhögésnek. Viszont egy vérszegénység okozhat szédülést,fáradékonyságot,ami viszont lehet,hogy gyomorsavtúltengés,gyomornyálkahártya gyulladás miatt alakul ki. Aminek tünetei a hányinger,hasfájás,étkezések utáni diszkomfort érzés.

A köhögésed hátterében állhat enyhe vírusos fertőzés,de allergia is,sőt reflux is tud folyamatos köhögést provokálni.

2013. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm !
2013. okt. 19. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt?
2016. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, rég elmúlt, nem bélféreg volt, valami más. Allergia talán, már nem emlékszem.
2016. jan. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!