Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalis ez? Lehet komolyabb...

Normalis ez? Lehet komolyabb betegseg a hatterben?

Figyelt kérdés
Mar 3 honapja,hogy a pulzusom 97-108 kozott mozog semmi megerolteto munka nelkul.Eleg gyakran a "szivdobogaserzes" tunet is jelentkezik ugyancsak nyugalmi helyzetben,egy film nezese kozben(nem horror vagy hasonlo).
2013. szept. 2. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is szokott hasonló lenni, bár az én pulzusom olyankor felugrik 120-ra, most megyek majd 24 órás ekg holterre 9-én

pánik okozhatja, vérnyomás ingadozás, pajzsmirigy...van hogy nézem a tv-t nyugalmi állapotban, egyszer csak elkezd egy keményet verni a szívem, majd van hogy kihagy...

2013. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bárzsing ***** válasza:
Lehet pszichés eredetű is, viszont mindenképpen érdemes lenne elmenni dokihoz, főleg így 3 hónap után... Egyrészt, mert lehet szervi oka is, másrészt bármi is az ok, a szívnek ez a gyors tempó többletterhelés.
2013. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy alulműködéstől volt.
2013. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt/van. Mitrális prolapsust állapítottak meg a kórházban.
2013. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!