Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kulso fulgyulladasnak mennyi...

Kulso fulgyulladasnak mennyi az eselye hogy gyakran elojojjon, ha mar egyszer volt? Mikortol jarhatok nyugodtan uszni?

Figyelt kérdés

Most volt eloszor reszem benne felnotkent. Nathas voltam es atment fulgyulladasba.

Viszont derekproblemaim vannak, amivel kellene jarni gyakraa uszni, furdeni. Betegseg utan mennyi idore ra merhetek ujra uszni?



2013. okt. 21. 14:58
 1/2 anonim válasza:
Ha érzékeny a füled, máskor is előfordulhat. Gyógyulás után az úszáshoz használj füldugót és nem árt, ha egy kis parafinolajat csepegtetsz bele, mert ez megvédi a füledet a klóros víz káros hatásaitól. Jobbulást!
2013. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mit ertesz azalatt, hogy erzekeny?

Eddig semmi bajom nem volt vele, most vagyok 35. Nemertem, hogy mehetett ra a megfazas a fulemre. Tavaly egesz telen uszni jartam es semmi bajom nem volt(tavaly kezdtem az uszast), most meg nem is voltam egy par honapja es megis megkaptam.

Ha mar egyszer voltam akkor ujra elojohet, ezek szerint?

2013. okt. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!