Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom nyugodtan végig...

Nem bírom nyugodtan végig ülni az órát. Mit tegyek? Hiperaktív vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés

Akárhogy próbálom nem bírok ki 45 percet (vagyis az első 10 perc ha nagyon akarom sikerül) mert mindig máshol járok, beszélnem és mozogni kell meg van hogy kimegyek óráról és megyek pár kört a folyosókon. Másodszor járom miatta a tizediket és most is 2ből bukásra állok mert olyan van az egyik órán hogy ha megszólalsz jelentkezés nélkül akkor 1est kapsz. Minden órán kapok vagy kettőt. Tudom hogy nem lenne szabad de ha csendben egy helyben kéne ülnöm annyi időn keresztül meghalnék. Van valami ötletetek hogyan tudnék normálisan viselkedni?

18/F


2013. márc. 25. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Jegyzetelés, foglald le magad. Általános iskolában még elfogadható hogy egy kisgyerek nem tudja kontrollálni magát de Te 18 éves vagy effektíve felnőtt. Esetleg próbálj meg csökkenteni a reggeli kávé adagodon vagy kevesebb energiaitalt igyál és nem fogsz pörögni. de hidd el a jegyzetelésnél nincs jobb, egyrészt egész órára lesz mit csinálnod és hasznát is veszed...
2013. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én rajzolok,írok, vágok, ragasztok

az egyik órán varrtam is

pl firkáld a radírod, az mindig bejön :-)

2013. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!