Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Minden nap fáj a...

Mi lehet ez? Minden nap fáj a gyomorszájam, de csak felkelés után jó pár órára jelentkezik. Kora délután. Puffadok, és mint ha szét akarna robbanni.

Figyelt kérdés
A hátam is majd le szakad..szenvedek vele...vélemények???
2013. okt. 21. 17:06
 1/2 anonim válasza:
Ilyen tünetekkel komolyan ehhez a fórumhoz fordulsz és nem mész orvoshoz? Ha itt mond valaki valami véleményt akkor azt te komolyan hitelesnek tartod és elfogadod? Azonnal sipirc el egy orvoshoz amig nem lesz nagy a baj. Lehet hogy gyomorfekélyed van vagy Candidás vagy, vagy Gluténérzékeny vagy csak őrült nagy a savtermelésed és ez marja a gyomorszájat de az kisebesedhet és az komoly gond mert nehezen múlik. Egyetlen napot se várj! Tüneteid alapján sürgősen orvoshoz kell fordulni. Addig is vegyél be szódabikarbónát amint érzed hogy ég a gyomrod. Ha attól is fáj akkor már kicsit előrehaladott lehet a probléma.
2013. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Iwry válasza:

Szia!

Menj minél előbb orvoshoz, különben szétmarja a sav a gyomrodat meg a nyelőcsövedet a gyomorsav és akkor mit csinálsz? Nekem is volt ilyen, csak nem ilyen súlyos. Próbáltam Reni-t venni, de nem segített. Aztán elmentem dokihoz és adott receptköteles savcsökkentőt. Már pár nap után jobb volt, 2 hét után meg már teljesen abbahagytam a gyógyszert. Jobbulást!

2013. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!