Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap delutan begyogyszerezte...

Tegnap delutan begyogyszereztem magam, mi legyem?

Figyelt kérdés
bevettem minimum 60 masfajta gyogyszert es eselytelen,hogy most aludjak,ugy faj a gyomrom. gyerekorvosnak nem merem elmondani mert nem akarok pszihiatriara menni meg korhazba. nem merek fajdalom csillapitot bevenni,ra se birok nezni. ha esetleg hashajtozom vagy ilyesmi,akkor ki urul ?
2013. okt. 9. 02:29
 1/7 anonim válasza:
Hánytasd magad!
2013. okt. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60at?? az már rég felszívódott, vagy menj be a kórházba vagy reménykedj hogy nem lukad ki a gyomrod. mondjuk annál fájdalmasabb halál nem igen van, én most hívnám a mentőket.
2013. okt. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélem már rég ügyeleten vagy!

A belső vérzésre esélyed van, méghozzá jó NAGY, és az fájdalmas, lassú halál... Gondolom most már ezt nem szeretnéd. Tehát hívj mentőt! MOST!


És ha meg akartad ölni magad, szerinted nincs pszichés problémád?

Tudod, normális ember nem csinál ilyet.

2013. okt. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak pszichiátriára vinni. Gondolom, azóta csináltál már valamit, de én a helyedben beballagtam volna a kórházba infúzióért. Gyomormosáshoz késő lett volna, de a véráramból ki kellene kerülnie a sok sz@rnak (baromira megterheli a májat a sok cucc), és az nem megy ki hashajtóval.
2013. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak jobb lesz.
2013. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azonnal menj kórházba! De szerintem nincs kizárva az sem, hogy már ott vagy!
2013. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rip
2020. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!