Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat bal bordaív...

Mitől fájhat bal bordaív alatt és a csípőmnél?

Figyelt kérdés
1hete kb nyomó sokszor szúró zsibogó érzést érzek a bal bordaívem alatt és a csípőm és köldök között is fáj a hasam olyan érzés mint amikor megütöd és belilul valamid,derekam is szokott zsibogni és mintha a veséim is fájnának! Németországban dolgozom elvittek orvoshoz mert én nem tudok Németül,de semmit nem tudott mondani.. Húgyútifertőzésem van amire elkezdtem szedni 3napja Semicillin kapszulát,Pánikbeteg vagyok és már 1hete alig tudok aludni mindig pánikolok.. Menjek haza vizsgáltassam ki magam,vagy idegi alapon vannak a fájdalmaim... Vagy egyszerűen csak a napi 10óra állástól az 5fokos hidegben a munkahelyen....
2013. okt. 23. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Két oldal létezik: jobb és bal. A csípőt is közelebről lehet behatárolni.
2013. okt. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem gondolod, hogy talán a húgyúti fertőződésedtől lehet...? Nyugodj már le.
2013. okt. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A húgyúti fertőzéstől,ha érintet a veséd is érezheted ezt a fájdalmat. Ilyenkor hátul a bordaív alól a hason végig a szeméremtestig a húgyvezetéken végig érezheted a fájdalmat. Szedd a Semicillint végig és vegyél tőzegáfonyát,van kapszula is ,de mivel úgyis sokat kell inni talán jobb a tea.
2013. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon pánikoltam már rá..ma reggel nyálkás vérdarabok voltak a vizeletemben megilyedtem haza telefonáltam a nőgyógyászomnak aki meg adta egy Urulógus telefonszámát beszéltem vele ő is mondta igyak sokat Semicillint szedjem....!
2013. okt. 25. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!