Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy pár napja észre vettem, a...

Egy pár napja észre vettem, a bal oldali ágyékomban egy nyirokcsomót, Mi a teendő vele?

Figyelt kérdés
Ma elmentem egy sebészhez, és ő is megerősítette hogy nyirokcsomó! Azt mondta hogy ne foglalkozzak vele, ha nagyobbodik, vagy ha más helyen is észre veszek akkor menjek vissza! De nagyon kicsi, még egy centiméter sincs szerintem, nem is tudom hogy vettem észre, talán úgy hogy bicikliztem, és meg húztam magam, ahogy nyomkodtam az ágyékomat úgy vettem észre! És máshol abszolut nincs! El menjek vele máshova is, vizsgáltassam ki rendesen, vagy hallgassak a sebész orvosra, és ne foglalkozzak vele, csak ha valami változást észre nem veszek?

2013. okt. 24. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nyugtalanít, akkor menj el a háziorvosodhoz.
2013. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A háziorvosom nem a legjobb a szakmában, nagyon sokan panaszkodnak rá, nem alaptalanul, konkréten le....ja hogy kinek milyen kínja-baja van. Úgyhogy nem szívesen mennék hozzá, úgyis azt mondaná nincs semmi bajom!
2013. okt. 24. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg tényleg nincs,esetleg csak egy helyi fertőzés(szőrtüsző gyulladt be)okozza. Figyeld és,ha 1-2 héten belül nem múlik,akkor csak el kéne menned a háziorvoshoz,esetleg urológiára,bőrgyógyászatra.
2013. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!