Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Egyszer médiaórán elkezdtük nézni a Volt egyszer egy vadnyugat-ot. Semmi bajom nem volt.de a közepénél hirtelen a látásom megromlott.Olyan volt mintha a Nap-ba vagy egy égibe néztem volna.Elkezdtem szédülni és furcsa hőhullámokat éreztem.(ez kb 5-7 percig tartott)aztán amilyen gyorsan jött úgy gyorsan ment.Azóta egy kicsit fáradt vagyok.


Tegnap is történt valami.A látásom hason lett.(most enyhébb volt)Elkezdett sajognia fejem,de csak a baloldala .1-2 perc elteltével kimentem a nappaliba és már majdnem megbotlottam a lábamban.(kicsit nehéz volt irányítani)Lefeküdtem és elkezdett zsibbadni a kezem.Enyhe zsibbadásról lehet beszélni.A zsibbadás a testem jobb oldalán volt.(Kicsit hülyén fogalmazok,bocsi)A kezemtől a homlokomig terjedt a zsibbadás,de szép lassan.Mire odaért a homlokomhoz már a kezem nem volt elzsibbadva.

(Csak délben ettem egy kis levest ha ez számít)



2013. nov. 2. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
15/F
2013. nov. 2. 12:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Leesett a vércukorszinted a kevés tápanyagbevitel miatt. A levesben amugy sem sok minden van.Napi 5 -ször kell keveset étkezni.Legközelebb el is ájulhatsz jobban figyelj oda.
2013. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:

esetleg próbálj visszaemlékezni, mi játszódott a filmben, mikor először tapasztaltad a látásromlást

Ill. szintén keresd a szituációt, amiben ez a fejfájás, zsibbadás kezdődött.

Zsibbadás nem egy happy dolog((((

Táplálkozás tekintetében pedig nem valami sok egy tányér déli leves( Folyadék (viz) pótlásra mindig figyelj.

Ha továbbra is fenn áll ez a zsibbadás, én elmennék dokihoz. Otthon nem szóltál, hogy valami nem jó érzésed van? Legalább tudjanak róla!! nem?

2013. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Naponta több mint 2 l folyadékot iszok reggeliztem rendesen is de most is sajog a fejem
2013. nov. 2. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Komplikált migrénnél lehet ilyen, ideggyógyászati vizsgálat eldönti.

De van akinél feszültség, félelem is kiválthat hasonlót.

2013. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is a migrén jutott eszembe.
2013. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!